Sipahi final mi, bitiyor mu? Sipahi neden final yapıyor? Sipahi dizisi final mi yapacak? Final kısmı ne vakit, hangi gün?

Sipahi, CNP Sinema imzalı, birinci kısmı 12 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Hakan İnan ve Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, başrollerini Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın paylaştığı aksiyon ve istihbarat tipindeki Türk televizyon dizisidir. Sipahi final mi, bitiyor mu? Sipahi neden final yapıyor? Sipahi dizisi final mi yapacak? Final kısmı ne vakit, hangi gün?

SİPAHİ FİNAL Mİ YAPIYOR, BİTİYOR MU?

Sipahi dizisi 30 Ocak 2023 Pazartesi günü 8. kısımla final yapacak. Yani dizinin 8. kısmı final kısmı olacak ve ekranlara veda edecek.

SİPAHİ NEDEN FİNAL YAPIYOR? FİNAL KISMI NE VAKİT?

Dizi, 30 Ocak 2023 tarihinde yayımlanacak olan 8. kısmıyla final yaparak sona erecektir. Dizinin neden final yaptığı ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Birtakım izleyicilere nazaran reytinglerden ötürü dizinin final yapabileceği söylendi.

SİPAHİ KONUSU NEDİR?

Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı kaygı ve paniğe sevk edecek kanlı terör aksiyonları gerçekleşmektedir. Türk iktisadı çeşitli imtihanlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto bağlantı sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber akınlara uğramaktadır. Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli kümeleri da faal olarak kullanmaktadır. Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve hızla tepki gösterir.

SİPAHİ OYUNCU KADROSU

Kaan Yıldırım : Korkut Ali Türkoğlu : 1-

Özge Gürel : Canan Doğan : 1-

Kerem Alışık : Yıldırım Bozok : 1-

Sinan Tuzcu : Goran Losic / Thomas Hartman : 1-

Erkan Bektaş : Habtor Bin Said : 1-

Başak Gümülcinelioğlu : Ezgi Sancaklı : 1-

Nurettin Sönmez : Kemal Yörükoğlu : 1-

Çağdaş Onur Öztürk : Yusuf Çetin : 1-

Serhat Nalbantoğlu : Alptekin Ala : 1-

Emre Bulut : Cem Kaleli : 1-

Gözde Okur : Esra Çetin : 1-

Elit Andaç Çam : Meral Yörükoğlu : 1-

Zeynep Oymak : Elif Yıldız : 1-

Berrin Arısoy : Lale Türkoğlu : 1-

Gamze Topuz : Jasmin : 1-

Hakan Akay : Ömer : 1-

Kemal Zeydan : Efraim : 1-

Cengiz Koç : Zabka : 1-

İsmail Düvenci : Zeki : 1-

Selçuk Borak : Fahrettin : 1-

Ece Dizdar : Narin Toprak : 3-

Özgür Atasoy : İvan : 5-

Mustafa Vuran : Mustafa : 5-

Yorum yapın