Cümbüş ve Akrobasi Parkuru Keçiören’de

Keçiören Aliya İzzet Begoviç Parkı’nda bulunan kaykay ve paten parkuru Ankara’nın birçok noktasından gelen gençler için adrenalin noktası olmaya devam ediyor.

Başkent’te hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle gençlerin akınına uğrayan parkurda amatör sportmenler eğlenceli ve akrobatik şovlarla etraftakilere de seyirlik şovlar sunuyor.

Keçiören’de inşa edilen yapıtların ilçeyi gençler açısından bir cazibe merkezi haline getirdiğini söyleyen Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, “Şehrimizde çocuklarımızın ve gençlerimizin keyifli vakit geçirebilecekleri toplumsal donatı alanlarının sayısını çoğaltıyoruz. Halı alanlarımızı fiyatsız yaptık.

Biz çocukken Keçiören’de gezecek yer olmadığından Kuğulu Park’a yahut Gençlik Parkı’na gezmeye giderdik. Lakin gün geldi, Keçiören’e hizmetkâr olduk ve ortaya koyduğumuz tesisler, parklar, spor kompleksleri ve toplumsal donatı alanlarıyla gençlerimizin ilçe dışına çıkmadan da daha keyifli vakit geçirebilmelerine imkân sağladık. İlçemize kazandırdığımız 40’tan fazla spor tesisi ile gençlerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi. ​

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın