2023 yılı güzellik trendlerinde neler var? 2023 güzellik ve bakım trendleri

Güzellik dünyasında her sene ortaya çıkan trendler yeni yılın cilt bakım rotasını belirliyor. Kusursuz görünmek uğruna yapılan birbirinden enteresan metotlar 2023 yılında da dikkat çekecek. Pekala 2023 yılı hoşluk trendlerinde neler var?

Makyaj ve saç trendlerine taraf veren moda haftaları 2023 yılının hoşluk trendlerine ışık tutuyor. 2023’te modadan geri kalmamak istiyorsanız bu haber size göre! Sadeliğin ve doğallığın giderek ehemmiyet kazandığı günümüzde natürelliği odağına alan yüz bakımı trendi seçenekleri epey ilgi görüyor. Doğal içerikli ve hafif yapılı eserler eşliğinde yapılan yeni trend cilt bakımı çalışmaları ile doğal hoşluğu kaybetmeden ışıltılı bir cilde kavuşmak mümkün. Pekala, 2023 cilt bakım trendleri neler? Gelin dönemin hoşluk trendi seçeneklerine yakından bakalım.

  •  LİP & CHEEK ÜRÜNLER

2023 süratli ve pratik makyajların ve multi kullanım sağlayan eserlerin yılı olacak. Hâl bu türlü olunca hem dudağa hem de yanaklara uygulanan, ruj ve allık misyonunu layıkıyla yerine getiren lip&cheek eserler vazgeçilmeziniz olacak. İster stick, ister krem, ister likit formda bir eseri kesinlikle makyaj çantanıza şimdiden ekleyebilirsiniz. 

  • SKİNMALİSM

Skinmalism, çok fazla ayrıntıdan ve adımdan oluşan karmaşık cilt bakım süreçlerine bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. “Az çoktur.” ideolojisine dayanan bu akımda cilt telaşına uygun cilt bakım eserleri seçiliyor ve minimal rutinlerle cilt bakımı gerçekleştiriliyor. Nokta atışı ve çok emelli eserler sayesinde yorucu cilt bakım seanslarının önüne geçen Skinmalism, 2023 yılının tesirli trendlerinden biri olacağa benziyor.

  • YÜZ VE BEDEN TAKILARI

Yüz ve beden takıları 2022’de büyük istek gördü. 2023’te de popülaritesini koruyacak olan takılar, yüzü ve bedeni canlı sanat alanına dönüştürecek. İster çil gibisi bir mücevher yerleştirin, ister kaşlarınızı taşla kaplayın.Üçüncü göz mücevherler, kelebekler, yıldızlar, kristaller… Önümüzdeki aylarda seçenekler daha da artacaktır.

https://i20.haber7.net/resize/1300×731//haber/haber7/photos/2023/02/2023_yili_guzellik_trendlerinde_neler_var_1673446701_6311.jpg Yasemin

Yorum yapın